Ochrona środowiska
wiatraki
Opracowanie: LordFerguson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Technologie ekologiczne w budownictwie

Edukacja ekologiczna buduje świadomość społeczeństwa, które przykłada coraz większą wagę do jakości produktów i technologii wdrażanych na rynek. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii do zasilania gospodarstwa domowego i budowanie z ekologicznych materiałów od wielu lat jest propagowane, modne … i drogie.
Husqvarna T435
Opracowanie: Husqvarna
Na podstawie: Husqvarna

Nowy ogrodowy pomocnik

Husqvarna T435 jest pierwszą pilarką służącą do pielęgnacji drzew, która spełnia europejskie wymagania środowiskowe dla maszyn tego typu. Mniejsza waga i potężny silnik, który emituje o 69% mniej zanieczyszczeń od innych urządzeń tego rodzaju, czynią tę pilarkę łatwiejszą w użyciu oraz przyjazną środowisku.
Urządzenie zarządzające energią Salus 091RF
Opracowanie: Intro Media
Na podstawie: Intro Media

Ciepło z pewnego źródła

Perspektywa nadchodzących mrozów skłania do inwestowania w urządzenia usprawniające działanie instalacji grzewczej. Na rynku jest ich sporo, ale niestety nie wszystkie gwarantują komfort, trwałość i zadowolenie klienta. Czym się kierować, dokonując wyboru?
Takie wlasnie domy w technologii szkieletowej sa najbardziej popularne w Skandynawii
Opracowanie: Inplus PR
Na podstawie: Inplus PR

Jeśli dom, to tylko skandynawski

Wielu osobom daleka Skandynawia kojarzy się z surowym klimatem i bezkresną przestrzenią. Dla innych to kraina bagien i torfowisk. Wydawać by się mogło, że północne słońce i mało żyzne podłoże nie sprzyjają roślinności. Tymczasem to właśnie w tamtejszych lasach bierze swój początek budulec do konstrukcji ekologicznych domów.
wnętrze
Opracowanie: Leo Torri
Na podstawie: DuPont™ Corian®

Aranżacje futurystyczne z surowców naturalnych

“Smart-ologic Corian® Living” to nazwa najnowszego projektu wnętrza. Inteligentna i przyjazna środowisku koncepcja domu zaprojektowana przez Karima Rashida oparta jest na wszechstronnym materiale powierzchniowym z surowców pochodzących z recyklingu...
Dom wybudowany w technologi szkieletowej
Na podstawie: www.archeton.pl

Dom w 8 tygodni - technologia prefabrykowanego szkieletu

Wiele osób rezygnuje z marzenia o własnym domu obawiając się, że inwestycja przerośnie ich pod względem finansowym i organizacyjnym, a czas jej poświęcony będzie koszmarem. Dzieje się tak często dlatego, że w Polsce za bardzo przywiązani jesteśmy do tradycyjnej, murowanej technologii wznoszenia domu. To, co inne i nieznane budzi nieufność. Niezmiernie trudno inwestorowi uwierzyć, że mógłby zamieszkać w nowym domu już w 8 tygodni od rozpoczęcia budowy. A taka możliwość istnieje!
Budowa drewnianego domu
Opracowanie: pnwra
Na podstawie: www.flickr.com

Dlaczego warto inwestować w dom drewniany?

Budowa domu w technologii drewnianej nie tylko ma wymiar ekonomiczny, bo po 8 tygodniach od rozpoczęcia inwestycji możemy w domu zamieszkać, bo zastosowanie surowca naturalnego sprawia ze nasz dom w użytkowaniu jest "oszczędny".
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.